Hostel52

O NAS

Hostel52 - tanie noclegi w Gryfinie!

Trafiając na naszą stronę internetową, z całą pewnością interesują Państwa tanie noclegi, które jesteśmy w stanie zapewnić. Obsługujemy przede wszystkim firmy, bowiem funkcjonujemy jako hotel pracowniczy, jednak jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe warunki do wypoczynku również Klientom indywidualnym.

Odwiedzając nasz hotel robotniczy możecie Państwo liczyć na miłe przyjęcie i kompetentną obsługę. Wyposażyliśmy nasze pokoje dla 3, 4, 5 i 6 osób w ergonomiczne meble oraz telewizory, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wygodę. Naszym atutem jest również dogodna lokalizacja – w okolicy znajduje się wiele dużych sklepów i centrów handlowych, a dogodna komunikacja i bliskość tramwaju oraz autobusu (3 minuty pieszo) pozwoli łatwo dotrzeć do dworca i centrum miasta.

Nasze noclegi pracownicze w Szczecinie to okazja do taniego wypoczynku w komforcie. Na terenie obiektu znajduje się kilka łazienek, bezpłatny parking znajdujący się bezpośrednio przy obiekcie, odpowiednio wyposażona kuchnia dostępna dla wszystkich Gości, a także dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi.

Hostel 52 w Szczecinie zaprasza – zapytania można składać zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

GALERIA

Hostel52 Szczecin

690 899 101
biuro@hostel52.pl

Łukasińskiego 9
71-254 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wysyłanie wiadomości...

Wystąpił błąd na serwerze.

Wiadomość została wysłana.

Copyright © 2015 WIRCOM | Projekt i realizacja INTEREK